Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Zajímavosti & inspirace

Tipy k používání námi nabízených produktů a zároveň i inspirace pro další možnosti těchto produktů. V případě čajů čí kávy se rádi podělíme o zajímavé recepty. A pokud se naskytně něco zajímavého ze zákulisí e-shopu, budete o tom vědět také. Věříme, že Vám nebude vadit, pokud tato rubrika nebude ve zcela formálním stylu.

Valentýn 2017 - Řekni to čajem - tipy na dárky

29. 01. 2017 | Zajímavosti & inspirace

Blíží se termín 14.února, všem známý jako svátek sv.Valentýna spojený s projevováním lásky nebo náznaku, že si druhého člověka vážíte a jste rádi, že jej znáte. Není vždy snadné říci "Miluji Tě" nebo "Záleží mi na Tobě", proto Vám pomůžeme - Řekněte to čajem! Nám na Vás záleží a také rádi dáváme svým blízkým dárečky, které jim udělají radost. A pokud někomu z Vás pomůžeme udělat radost i někomu dalšímu, je to pro nás super zpráva!

celý článek