Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

26. 08. 2017 | Aktuality

Testujeme čajové novinky Basilur

Dorazilo nám několik novinek do nabídky čajů Basilur, máme i několik nových dárkových kolekcí čajů Jaftea, jednu vánoční od Basiluru a dvě dárkové sady s hrnkem a kávou značky Jardin. A jak to vypadá, když dorazí spousta novinek a pár dalších čajů, které musíme ochutnat? No, máme plný stůl práce :-D A pečlivě ochutnáváme každý z čajů a zaznamenáváme své postřehy a hodnocení, na některých čajích proto již můžete vidět žluté cedulky.

Postupně ochutnáváme každý z čajů Basilur, abychom věděli, co Vám nabízíme a mohli to i napsat v popisech produktů. A zároveň abychom uměli i poradit zákazníkům s výběrem čaje. Na příležitostných jarmarcích máte možnost k těmto čajům i přivonět, vozíme je s sebou jako vzorky. Ano, stojí to peníze navíc, přesto si myslíme, že je to v pořádku vědět, co nabízíme zákazníkům a víme, co vlastně prodáváme.

Bohužel s novou zásilkou čajů z čerstvé sklizně ze Srí Lanky došlo i k nevyhnutelnému zdražení čajů v důsledku průběžně rostoucích cen surovin.

Mezi novinkami je hodně čajů a sad, které budou zajímavými a skvělými dárky nejen na Vánoce. Samozřejmě se částečně jedná i o nové vánoční a zimní čaje. Do Vánoc sice nějaký pátek ještě zbývá, my se na ně ale musíme pomalu začít připravovat již nyní.

Prozatím mohu prozradit, že dárkové kolekce jsou všechny naprosto nádherné, především kolekce sáčkovaných čajů Jaftea a dále kávové sady Jardin (první sada: šálek s podšálkem a 2x250g mleté kávy; druhá sada: hrnek a 2x 95g instantní kávy v elegantních sklenicích).

K sypaným čajům prozradím, že dochází ke změně u dvou oblastních čajů a z nových papírových krabiček přišlo několik výborných čajů. Jeden z nich, čistý neochucený nížinný černý čaj, nás velice překvapil svojí lahodnou jemnou chutí s ovocným nádechem (předně borůvky). Ten jsme si plně užili v klidu, úplně se při jeho pití zastavil čas.

Čajové i kávové novinky postupně naleznete v sekci Novinky, kam je budeme v nejbližších dnech doplňovat.