Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

06. 07. 2018

Káva

 

Kávu naleznete o řádek níže.

Káva

Bez kávy pro mnoho lidí nemůže začít den. Pro někoho potěšení pro odpolední chvilku klidu (ano, "ujíždím" si po příchodu z práce na čerstvě pražené kávě Peru Andes připravené pomocí aeropressu Innocent ), pro jiné příjemný nápoj při konverzaci s přáteli a nebo během obchodní schůzky. A ano, občas i prostředek, jak udržet o něco déle otevřené oči a "zapnutý mozek" pro dokončení nějakého úkolu... Prostě káva, kávička, aeropress, espresso, ristretto,... ...i cappuccino, Caffè latte nebo oblíbené latte macchiato začínají kvalitní kávou.

Balená káva Jardin

Pod značkou kávy Jardin nalezneme zastoupení těch nejlepších káv z celého kávového světa. Samozřejmě, že odrůdy Arabica. Vlastní zančka Jardin spadá pod obchodní společnost Orimi Trade, která je vlastníkem i čajové značky Greenfield. Celé zpracování probíhá v ochranné atmosféře pro zajištění maximální kvality kávy. Ke zpracovávané kávě se tak nedostane kyslík, který by rozjel oxidační procesy znehodnocující kávu - tedy zvětrávání kávy, ztrátu aroma a obsažených látek. Navíc i samotné balení kávy je velice elegantní. V nabídce naleznete zastoupené jak jednooblastní kávy, tak i směsi.

  • Kolumbijská káva Supremo - hedvábná, aromatická a silná káva
  • Ethiopia Sidamo - známá kávová oblast s výbornou kávou jedinečné, těžko popsatelné chuti

 

 

Čerstvě pražená káva pro fajnšmekry

To nejlepší, co můžeme nabídnout, je čerstvá káva přímo z pražírny. Tu objednáváme hned po Vaší objednávce, abyste měli kávu opravdu co nejčerstvější. Můžete si zároveň i vybrat, zda si přejete zrnkovou kávu (nejlepší volba pokud máte kvalitní mlýnek) a nebo si ji přejete namletou na určitou hrubost mletí. Káva je balena v zip sáčcích (viz. obrázek vpravo) a je vhodné ji spotřebovat přibližně během měsíce pro zachování těch nejlepších kvalit.

  • Peru Andes - silná káva s nízkou kyselostí
  • Brazilská Santos - oblíbená kávová klasika