Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Jak vybrat...

Vaše osobní preference neznáme. Přesto můžeme nabídnout základní univerzální vodítko pro pomoc s výběrem vhodného produktu. Na co se při výběru zaměřit? Na co si dát pozor? Jaké jsou rozdíly v jednotlivých produktových řadách? Přesně na to se bude snažit odpovědět tato rubrika.

Ochucené zelené čaje - které lze vybrat z naší nabídky I.

21. 01. 2017 | Jak vybrat...

V minulém díle jsem Vám slíbil článek o ochucených zelených čajích v nabídce našeho e-shopu. Nejprve si probereme čaje se stejnou příchutí, tedy "královskou klasiku" s jasmínem a poté dva čaje s mátou. Následně i další čaje podle jednotlivých produktových řad. Řeč bude pouze o čajích ochucených ovocnými složkami, tedy čaje pouze aromatizované zde uvádět nebudu.

celý článek

Zelený čaj - který vybrat a jaké jsou mezi nimi rozdíly

31. 12. 2016 | Jak vybrat...

Představme si dnes nabídku čistých neochucených zelených čajů značky Basilur. Oproti čajům černým máme možností méně, přesněji řečeno čtyři produktové směry. Chuťově jsou relativně podobné.

celý článek

Černý čaj - jak jej vybrat a proč každý chutná jinak

07. 12. 2016 | Jak vybrat...

Jistě není pochyb o tom, že černý čaj je stálou klasikou mezi čaji. Dnes se budeme zabývat černými cejlonskými čaji z nabídky firmy Basilur, která jich má v nabídce hned 10 druhů. Počítáno v rámci celých produktových řad. Každý chutná jinak, tak si pojďme říci, který vybrat podle toho, co od čaje čekáte.

celý článek