Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Aktuality

Krátké aktuální zprávy - pro rychlé informování o novinkách či změnách. Je-li téma zajímavé, budeme se mu později věnovat podrobněji. Nahrazuje původní Novinky na úvodní straně webu, čímž zpřístupňuje i jejich historii.

Testujeme čajové novinky Basilur

26. 08. 2017 | Aktuality

Dorazilo nám několik novinek do nabídky čajů Basilur, máme i několik nových dárkových kolekcí čajů Jaftea, jednu vánoční od Basiluru a dvě dárkové sady s hrnkem a kávou značky Jardin. A jak to vypadá, když dorazí spousta novinek a pár dalších čajů, které musíme ochutnat? No, máme plný stůl práce :-D A pečlivě ochutnáváme každý z čajů a zaznamenáváme své postřehy a hodnocení... ... na některých čajích proto již můžete vidět žluté cedulky.

celý článek

16.1.2017 - čajové novinky leden 2017 - Jaftea, novinky Basilur

15. 01. 2017 | Aktuality

Pátek 13. byl skvělý, náš dodavatel, dovozce cejlonských čajů pro ČR a SR, oznámil čajové novinky firmy Basilur - především ochucené zelené čaje v papírových krabičkách. A měsíc před Valentýnem jsme pro Vás zároveň naplánovali novinky v sortimentu a to čaje Jaftea. Pojďme se podívat blíže...

celý článek

21.9.2016 - Domlouváme účast na Vánočních jarmarcích

21. 09. 2016 | Aktuality

Je sice teprve konec září, ale již nyní začínáme domlouvat naši účast na vánočních jarmarcích v okolí Chrudimi. Pořádáte Vánoční/ adventní či jiný jarmark v okolí Chrudimi a máte zájem o nabídku našich exkluzivních báječných čajů v nejkrásnějších plechových krabičkách na trhu? Budeme rádi za Vaše pozvání.

celý článek

14.9.2016 - Naskladnění čajů Basilur, Tipson, Tarlton

14. 09. 2016 | Aktuality

Dovozce doplnil zásoby čajů Basilur, Tipson i Tarlton a mnohé z nich jsme již naskladnili také. Jedná se i o naprostou většinu dlouhodobě nedostupných čajů (především zelených čistých nebo s jasmínem). Zároveň jsme naskladnili také nejoblíbenější čaje značky Basilur s Vánočními motivy, především nádherné plechové domečky nebo dárkové knihy se sypanými čaji z řady Book.

celý článek

24.8.2016 - Poštovné od 1000Kč zdarma nebo za pár kaček

24. 08. 2016 | Aktuality

Ve spolupráci s dopravcem INTIME Vám nově nabízíme u objednávek od 1000Kč dopravu zcela zdarma a u objednávek od 300Kč do 999Kč za nádherných 36Kč. K dispozici též možnost poštomatů Intime. Dobírku jsme u Intime dali jako bonus také zdarma. Ceny poštovného u dopravce České pošty zůstávají beze změn.

celý článek

16.4.2016 - Nabídka čajů v plechovkách kompletní - přes 200 čajů

16. 04. 2016 | Aktuality

Dnešním dnem jsme do nabídky zařadili více než 200 různých velice kvalitních čajů balených v plechových krabičkách. Tedy více než 200 možných výrobků vhodných jako exkluzivní dárek! Z této nabídky si jistě vybere každý :-)

celý článek

11.11.2015 - Exkluzivní čaje Basilur

11. 11. 2015 | Aktuality

Luxusní sypané i sáčkové čaje Basilur a Tipson balené v nádherných dárkových plechových dózách v podobě knih, truhliček, košíků i dalších tvarů budeme postupně přidávat do naší nabídky. Samozřejmě téměř každý čaj je k dostání jak v plechovém obalu, tak i ve vzhledné papírové krabičce a též jako sáčkovaný v klasických krabičkách. Čaje pochází z různých oblastí Cejlonu a tím i z různých nadmořských výšek, kde je pěstován. Vysoká kvalita čajů, jedinečnost balení a rozumná cena splňují cíle e-shopu nebeskádokonalost.cz a právem si zasluhují zařazení do našeho sortimentu.

celý článek