Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

14. 09. 2016 | Aktuality

14.9.2016 - Naskladnění čajů Basilur, Tipson, Tarlton

Dovozce doplnil zásoby čajů Basilur, Tipson i Tarlton a mnohé z nich jsme již naskladnili také. Jedná se i o naprostou většinu dlouhodobě nedostupných čajů (především zelených čistých nebo s jasmínem). Zároveň jsme naskladnili také nejoblíbenější čaje značky Basilur s Vánočními motivy, především nádherné plechové domečky nebo dárkové knihy se  sypanými čaji z řady Book.

Jednou z novinek v nabídce čajů jsou čaje v 80g balení v plechové krabičce od firmy Tarlton prodávané za 95Kč. Jedná se o sypané černé čaje ochucené částmi rostlin (2% daného ovoce) a přírodním aroma. Ano, jde spíše o obyčejnější čaje pro běžné pití, své uplatnění přesto naleznou jako drobný dárek nebo drobná pozornost, ať už jako poděkování, dárek pro hostitelku když jdete na návštěvu nebo když jen tak chcete udělat radost a zlepšit náladu třeba své drahé polovičce. PS: borůvku jsme již ochutnali hned při naskladňování zásilky čajů :-)